Bendeniz 🙋🏻‍♀️ Müge
Bendeniz 🙋‍♀️ Selma
Biz yolları 2007 yılında TEGV(Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)de kesişmiş iki kadın girişimciyiz.
Ben 🙋🏻‍♀️ Müge. 2 ve 4 yaşında biri alerjik olan iki bebeğin ve 9 yaşında bir 🐶köpeğin annesiyim.
2012 yılından bu yana mutfakla üretmekle ve paylaşmakla ilgili çabalarım oldu. Hep çok sevdim mutfakta olmayı.
10 yıllık kurumsal iş hayatımdan sonra son 4 yıldır evde bir fiil “Kurumsal Annelik” görevindeyim. Kariyerime bu şekilde devam etmeyi hep çok istedim ve şuan çok mesudum. 🥰
Sağlıklı hayat anlayışı ise ilk doğumum ve alerjik bebeğim ile hayatımın merkezine oturdu. Çok yoruldum ama yılmadım hep daha sağlıklısını bulma merakımdan bugün sizlerle Pişman Etmeyen Lezzetleri buluşturabiliyoruz.

Ben 🙋‍♀️ Selma. 28 yaşında bir oğlum var ve 3 🐱kediciğin annesiyim. 20 yıllık hem iş hem gönüllü TEGV yolculuğumdan sonra; ailedeki rahatsızlıklar, kaliteli yaşam için beslenme düzenin değişmesinin gerekliliği ile bugün hayatımın merkezinde Sağlıklı Yaşamak var. Sağlıklı yaşarkende lezzetlerin bizi Pişman Etmemesi içindi çabam. Önce çevremde ihtiyacı olanlara uygun lezzetler ile başlayıp onlarca eğitim yüzlerce reçete ile bugün ki halimizi aldık. Her geçen gün sizlerden gelen geri dönüşler ile gelişime devam ediyoruz. Eğitime,öğrenmeye, yeniliğe hep açım.😋

Etiket tasarımları dahil olmak üzere bütün sürecin ortasındayız. Profesyonel tek desteğimiz tedarikçilerimiz. Reçete oluşturan, üreten, tasarım yapan, paketleyen, mesaj cevaplayan, malzeme tedariği için koşturan, kargo kutusu yapan ve kargoya teslim eden dev ekip biziz.
Çok yorgun ama çokta mutluyuz. Şimdilik yetişebildiğimiz yere kadar 2 kişilik dev kadroyuz. Bu yüzden sınırlı bir kapasitemiz var.
Sonrası içinde yine pozitif ayrımcılık ve Kadınların iş hayatına kazandırılması için Kadın İstihdamı projemizde cepte. 2020 hepimiz için zor geçti fakat 2022 hedeflerimiz için çok çalışıyoruz.

Ailemize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza tüm sevdiklerimize bize olan inançları ve destekleri için minnettarız🙏🏼
Buraya kadar okuyan herkese sevgiler 🌿
✨Bizden kısaca bu kadar 😁

Sizden var mı başka sorusu olan ?

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR